تعبير خواب

نوشته شده در موضوع تعبیر خواب امام جعفر صادق در 16 ژوئن 2016

628a4 ETS TOEFL NEW LOGO JAN 12 تعبير خواب

تافل (به انگلیسی TOEFL و مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language)، نام آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و مؤسّسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون، مهارت در بخش های شنیداری، گفتاری، نوشتاری، و درک مطلب انگلیسی را مورد سنجش قرار می‌دهد و برای پذیرش در دانشگاه های آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمره ی کسب شده در این آزمون جهت پذیرش در این دانشگاه ها به مدّت دو سال دارای اعتبار است. مدرک این آزمون بـرای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متّحده و کانادا، و دیـگر بخش هـای جهان، مورد نیـاز است. همچنیـن خارجیانی که مشاغل حرفه‌ای دارند، بـرای ادامه ی فعاّلیّت های حرفه‌ایشان در آمریکا و کانادا مرتّباً به یک رتبه ی تافل نیاز دارند. این آزمون توسّط مؤسّسه ی ای‌تی‌اس (ETS) در سه نوع کاغذی، کامپیوتری و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از شش هزار مؤسّسه از بیش از یک صدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

آزمون تافل از سال ۱۹۶۸ تا ۱۹۹۸، فقط به صورت کتبی برگزار می شد. شرکت کنندگان پاسخ هایشان را روی یک برگه با مداد علامت می زدند. در سال ۱۹۹۸ موسسه ETS Sylvan Learning Systems که برگزاری نسخه ی کامپیوتری تافل را بر عهده دارد، برای اوّلین بار این آزمون را به صورت کامپیوتری عرضه کردند. برگزاری آزمون تافل به روش اینترنتی از سال ۲۰۰۵ شروع و به تدریج جایگزین دو روش دیگر شد.

نوع اوّل : آزمون کاغذی Pbt

آزمون تافل مبتنی بر کاغذ دارای ۴ بخش است. امتیاز این امتحان از ۳۱۰ تا ۶۷۷ است که به جمع نمره ی ۳ بخش آن مربوط است و نمره ی بخش نوشتاری جدا محاسبه می شود. برای اکثر دانشگاه های دنیا ۵۵۰ حدّ پایین پذیرش است. ولی کسانی که به دنبال بورس تحصیلی هستند باید سعی کنند که بالای ۶۰۰ برسند؛ حتّی برخی از دانشگاه ها حدّ پایین ۶۲۰ هم برای این امتحان تعیین کرده اند (مثل Cambridge University) .

همان طور که از نام این آزمون مشخّص است، داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید به سؤالات موجود در دفترچه  ی آزمون پاسخ دهند. این آزمون جای خود را رفته رفته به آزمون اینترنتی داده‌است و در واقع در آینده‌ای نه چندان دور کاملاً منسوخ خواهد شد. در آزمون کاغذی سه مهارت زبان آموز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

 • مهارت شنیداری (Listening Comprehension)
 • ساختار زبان (Structure and Language)
 • مهارت خواندن (Reading Comprehension)

Listening

این بخش از تافل توانایی داوطلبان را در درک مکالمه‌های انگلیسی آمریکایی مورد سنجش قرار می‌دهد و دارای ۵۰ سؤال شنیداری است(که البتّه در چند آزمون اخیر تعداد سؤالات این بخش به ۷۰ پرسش افزایش یافته است) که به سه پارت تقسیم می‌شود و زمان در نظر گرفته شده برای بخش شنیدار ۳۵ دقیقه است:

Part A

قسمت اوّل این بخش شامل مکالمه‌هایی کوتاه است که بین دو نفر صورت می‌گیرد و پس از پایان هر مکالمه پرسشی مبنی بر اینکه چه چیزی بین این دو نفر رد و بدل شده است و یا پرسشی در مورد زمان یا مکان این مکالمه، مطرح می‌شود. شما در امتحان کاغذی تافل گزینه ها را روی ورقه امتحان می بینید و این به شما کمک می کند که قبل از پخش سؤال گزینه ها را به سرعت بخوانید و حتی در برخی شرایط ۲ تا گزینه را حذف کنید. بین هر دو سؤال در این بخش ۱۲ ثانیه فاصله وجود دارد که در این مدّت شما باید خانه ی مربوطه را در پاسخنامه پرکنید و خود را برای سؤال بعدی حاضر کنید. برای آمادگی در این بخش آشنایی با جملات محاوره ای روزمرّه ی معروف (نه Idiomهای خاصّ و کم کاربرد) بسیار مفید است که با گوش کردن مداوم به listeningهای آزمون های قبلی می توان تا حدّ ۷۰% و یا بیشتر در این زمینه مسلّط شد.

Part B در قسمت دوّم مکالمه‌های گسترده ‌تری بین دو یا چند نفر انجام می‌شود.

Part C قسمت سوّم  نیز دربرگیرنده ی نطق‌ها و سخنرانی‌هایی است که بیشتر در رابطه با موضوعات دانشگاهی و آکادمیک هستند.

در ابتدای هر سه مرحله، حدود یک تا سه دقیقه زمان صرف پخش نمونه‌ای (Sample) از آن بخش می‌شود که شما می‌توانید در این مدّت گزینه‌های مربوط به سؤالات را مرور کنید تا وقتی سؤال پخش می‌شود سریعتر سؤال را جواب دهید البتّه این کار قانونی نیست. ولی در ایران، کسی سر جلسه جلوی این کار را نمی گیرد.

Structure and Written Expression

این بخش راحت ترین بخش تافل است که یکی از مهمّ ترین دلایل راحت بودن تافل ورقه ای نیز همین است. شامل ۴۰ سؤال با ۲۵ دقیقه زمان و دو بخش است :

در دسته ی اوّل سؤالات (ساختار یا Structure) داوطلب باید ساختار صحیح و ترتیب لغات را تشخیص دهد. این دسته از سؤالات از یک جمله با یک یا چند جای خالی تشکیل شده است و باید گزینه‌ای را که به بهترین نحو جمله را تکمیل می‌کند، انتخاب شود.این بخش شامل ۱۵ سؤال ۴ گزینه ای می باشد که باید گزینه ی صحیح را انتخاب کنید.

در دسته دوّم سؤالات ( نگارش یا Written Expression ) هم داوطلب با جملات کاملی روبرو می‌شود که زیر چهار مورد از کلمات آنها خطّ کشیده شده است و باید کلمه یا عبارت نادرست شناسایی گردد. این بخش شامل ۲۵ سؤال است.

شما به راحتی می توانید با تمرین بر روی تست های این بخش به ۳۸ سؤال از ۴۰ سؤال پاسخ دهید و قبولی خود را در امتحان تضمین کنید.

Reading

مهارت کافی در درک متون انگلیسی و نیز دایره ی لغات خوب، کلید موفّقیّت در همه ی بخش‌های تافل محسوب می‌شود، امّا در این بخش این مهارت‌ها به‌طور خاصّ مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. این بخش از آزمون تافل معمولاً شامل پنج متن در زمینه‌های علمی و دانشگاهی می شود و به دنبال هر متن ۱۰ پرسش مطرح می گردد. همه ی اطّلاعاتی که برای پاسخ به پرسش‌ها مورد نیاز است در داخل متن‌ها گنجانده شده است و نیاز به پیش‌زمینه ی علمی خاصّی نیست.

لازم به ذکر است که سؤالات به ترتیب در متن وجود دارند.

Writing

این قسمت حتّی برای کسانی که زبان خوبی دارند هم می‌تواند مشکل باشد، چرا که کسی که در این بخش نمره خوبی می خواهد علاوه بر تسلّط به زبان انگلیسی باید انشای خوبی نیز داشته باشد. نمره  ی این بخش از ۰ تا ۶ می باشد ولی این نمره در نمره‌ی کلّ امتحان محاسبه نمی شود. بیشتر دانشگاه ها برای این بخش سقفی تعیین نمی کنند، ولی برخی ۴، ۵/۴ و گاهی نیز ۵ را به عنوان حدّاقلِّ قابل قبول تعیین می‌نمایند. گرفتن نمره ی ۵/۴ خوب و تقریباً ساده است ولی گرفتن نمره ی ۵ و ۵/۵ کار چندان ساده ای نیست. برای کسانی که برای دکترا اقدام می کنند این بخش اهمّیّت بیشتری دارد چرا که استادان ترجیح می دهند که با دانشجویانی کار کنند که علاوه بر مهارت مکالمه ی خوب، مهارت نوشتاری خوبی نیز برای نوشتن مقالات علمی داشته باشند. کسانی که تعدادی مقاله به زبان انگلیسی دارند و نمره ی خوبی در این بخش کسب نمی‌کنند، ممکن است شکّ استادان را برانگیزند و ممکن است تصوّر کنند که آن ها ممکن است مقالاتشان را خودشان ننوشته باشند.

توصیه به کسانی که به نمره ی بخش گفتاری speaking نیازی ندارند:

حتماً در این امتحان شرکت کنید حتّی اگر زبان خوبی دارید، چرا که گرفتن نمره ۶۵۰ از معادل آن در امتحانات دیگر راحت تر است. (فقط به کسانی که زبان واقعاً خوبی دارند و احساس می کنند که به راحتی می توانند از امتحانات دیگر نمره ی عالی بگیرند توصیه نمی شود.)

مهمّ: امتحان تولیمو که از طرف سازمان سنجش برگزار می شود محک بسیار خوبی برای کسانی است که می خواهند در این امتحان شرکت کنند. این امتحان باهزینه ۱۱۰۰۰ تومان هرماه یک بار برگزار می‌شود و از طریق سایت http://tolimo.sanjesh.org می توانید برای آن ثبت نام کنید. معمولاً نمره‌ای که در امتحان تافل خواهید گرفت، ۲۰ تا ۴۰ نمره، از نمره‌ی این امتحان بیشتر خواهد بود. این امتحان با امتحان تافل یکسان است، با این تفاوت ها:

 • بخش شنیداری آن بر خلاف تافل (نوشتاری، شنیداری، گرامر، خواندن) که در قسمت دوّم امتحان است در قسمت آخر قراردارد و این بخش امتحان نیز از مشابه تافل آن سخت تراست، زیرا کیفیّت پخش صدای آن چندان خوب نیست.
 • همچنین بخش نوشتاری آن سخت‌تر از تافل تصحیح می‌شود.
 • زمان بخش گرامر ۵ دقیقه از تافل بیشتر است.

نوع دوّم : آزمون کامپیوتری تافل (CBT)

نسخه ی کامپیوتری آزمون تافل از بخش های زیر تشکیل شده است:

دربخش شنیداری. بر خلاف آزمون کتبی، شما برای شنیدن از گوشی (headphone) استفاده می‌کنید. همچنیـن در آزمـون کامپیوتری علاوه بر صـدایی که می‌شنوید، یک تصویــر هم به نمـایش در می‌آید. به همراه هر پرسش گزینه‌هایی در صفحه ی نمایش داده می‌شوند که بجای حروف (C) ،(B) ،(A) و (D)، کنار هر گزینه یک بیضی دیده می‌شود و شما باید روی پاسخ(های) صحیح کلیک کنید.

در آزمون کامپیوتری تافل گاهی بیش از یک پاسخ صحیح وجود دارد. در چنین حالتی به شما گفته می‌شود که چند پاسخ صحیح را باید انتخاب کنید.

این بخش به دو قسمت تقسیم می‌شود. قسمت اوّل شامل مکالمات کوتاهی است که البتّه کمی از تافل کتبی طولانی‌تر است. در قسمت دوّم هم شما با مکالمه‌ها و سخنرانی های طولانی‌تری روبرو می‌شوید.

ساختار. این بخش آزمون تافل کامپیوتری، درست مانند تافل کتبی است، با این تفاوت که شما به جای علامت زدن با مداد روی کاغذ، با ماوس روی گزینه ی صحیح کلیک می‌کنید.

درک مطلب. در این بخش شما ابتدا متنی را می‌خوانید که معمولاً طولانی‌تر از آن است که همه ی آن در یک صفحه ی نمایش دیده شود. بنابراین شما مجبور خواهید بود از «نوار مرور» برای دیدن (یا مرور) بقیّه ی متن استفاده کنید (تا زمانی که «مرور» متن را تمام نکرده باشید، کامپیوتر پرسش ها را در اختیار شما نمی‌گذارد). در این مرحله باید روی گزینه ی Proceed کلیک کنید. حال شما متن را در سمت چپ و پرسش را در سمت راست صفحه ی نمایش خواهید دید. در این مرحله شما می‌توانید با کلیک روی گزینه ی Prev به پرسش قبلی برگردید.

بخش نوشتاری. این بخش جدا از رتبه ی کلّی شما گزارش می‌شود. بخش نوشتاری در حال حاضر در آزمون کامپیوتری تافل گنجانده شده است. این انشا را هم می‌توان با قلم روی یک پاسخ‌نامه نوشت و هم می‌توان مستقیماً در کامپیوتر تایپ نمود. در این حالت می‌توانید از گزینه‌هایی مثل delete، paste، cut و… استفاده کنید.

نکات مهمّ :

 • کارنامه ی امتحان در مقایسه با امتحان ورقه‌ای که ۴۰ روز طول می‌کشد، خیلی سریعتر صادر می‌شود.
 • نمره ی ماکزیمم آن ۳۰۰ می‌باشد که ۲۵۰ معادل ۶۰۰ امتحان کتبی است.
 • با استفاده از هدفن در این امتحان شانس بهتری برای بخش شنیداری دارید.
 • بیشتر منابع مشابه امتحان ورقه‌ای می باشد.
 • هیچ کدام از آن‌ها نمره‌ی منفی ندارند.
 • این نوع آزمون در ایران برگزار نمی شود.

نوع سوّم : آزمون اینترنتی تافل Internet Based TOEFL – iBT

این آزمون در اواخر ۲۰۰۵ معرّفی شد و به میزان قابل توجّهی جایگزین دو نوع دیگر «مبتنی بر کامپیوتر» و «مبتنی بر کاغذ» گردید. این آزمون ابتدا در کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان و ایتالیا برگزار گردید و از سال ۲۰۰۶ به کشورهای دیگر نیز به تدریج راه یافت. در این نوع آزمون شرکت‌کنندگان باید در تاریخ‌های مشخّص شده در محلّ حوزه ی آزمون حضور پیدا کنند و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون با مدارک امتحانات تافل قدیمی یکسان است ولی این آزمون دارای تفاوت‌هایی است که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: برخلاف تافل قدیمی که بیشتر تأکید بر روی گرامر بود، این آزمون تمامی مهارت‌های زبانی را پوشش می‌دهد. فاصله ی زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته است. این آزمون هر ماه چند بار برگزار می شود و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند. این آزمون ۴ ساعته است و ۴ بخش دارد. هر بخش ممکن است یک یا حتّی چند مهارت را مورد آزمایش قرار دهد. یادداشت برداری در این روش بر خلاف روش مبتنی بر کاغذ مجاز است و انتخاب سؤالات تقریباً به صورت تصادفی است.

تفاوت عمده ی آزمون iBT با دو نوع دیگر تافل، افزوده شدن بخش Speaking و حذف Structure از آن است. در حال حاضر تمامی دانشگاه‌ها هر دو امتحان PBT و iBT را می‌پذیرند امّا به کسانی که به دنبال دریافت Teacher Assistantship هستند توصیه می‌شود تا در آزمون نوع iBT شرکت کنند (به دلیل دارا بودن قسمت speaking) . در ابتدای ظهور امتحان iBT تصوّر دانش‌آموختگان بر این باور بود که این امتحان از لحاظ ارزیابی سخت‌تر است، اما امروزه می‌توان مزیّت‌های فراوانی همچون زمان‌های متعدّد ثبت‌نام، مراکز آزمون متعدّد در شهرهای مختلف و کوتاه بودن زمان آماده شدن نمرات و گزارش به دانشگاه سفارش شده را دید. در این امتحان مجال برای مانور از قابلیّت‌های فردی امکان پذیر است و این فرمت برای کسانی که می‌توانند قابلیّت‌های خود را در شرایط مختلف آزمون با تنوّع ارائه دهند، بسیار بهتر از تافل PBT خواهد بود. این آزمون از ۴ بخش ۳۰ نمره ای تشکیل شده است و تقریباً ۴ ساعت به درازا می کشد. نمره ی این امتحان از ۱۲۰ است و نمره ی بالای ۱۰۰ در این امتحان واقعاً نمره ی خوبی خواهد بود.

آکادمی زبان های خارجی پویش ، با استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در برگزاری دوره های تافل همچون جناب دکتر نعمت اللهی ( استاد دانشگاه ) و دکتر احمدیان ( عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان ) سعی دارد تا متقاضیان این دوره ها را کاملا با شرایط آزمون آشنا کرده تا بهترین نتیجه ی ممکن را در آزمون مربوطه کسب نمایند .

منابع پیشنهادی تافل

The Official Guide to the New TOEFL iBT by ETS

Kaplan TOEFL iBT with CD-ROM

Nova’s Speaking and Writing Strategies for the TOEFL iBT

Perfect phrases for ibt writing and speaking

Sample Essays for the TOEFL Writing Test (TWE®) (This eBook contains 450 model essays of score 6)

504absolutely essential words

Barron’s Essential words for the toefl

Longman preparation course for the TOEFL test next generation-iBT

Longman complete course for the TOEFL test_Preparation for the computer and paper tests

Ba‌rron’s TOEFL iBT Internet-Based Test, 12th Edition by Pamela J. Sharpe

(Barron’s how to prepare for the toefl (11th edition

Delta’s Key to the Next Generation TOEFL Test: Advanced Skill Practice Book

Delta’s Key to the Next Generation TOEFL Test: Six Practice Tests for the iBT

Kaplan TOEFL Listening Practice

TOEFL Paper-and-Pencil (Kaplan Toefl) by Kaplan

Barron’s Essential words for the toefl (دارای ترجمه ی فارسی)

TOEFL Exam Essentials

Building Skills for the TOEFL iBT

Developing Skills for the TOEFL iBT

Mastering Skills for the TOEFL iBT

Barrons How to Prepare for TOEFL Essay

Cambridge preparation for the Toefl test

400 Must Have Words for the Toefl

English Grammar in Use, Reference and Practice for Intermediate Students

TOEFL iBT tips (How to prepare for the TOEFL iBT) by ETS

Barron’s 1100 Words You Need to Know

How to write great essays

TOEFL Exam Success in only 6 steps

The Oxford Essential Guide to Writing

Essays That Will Get You into College

ETS TOEFL Sample software

(600Essays for Toefl by Mehraban (software

(TOEFL® iBT Writing Sample Responses (ETS

TOEFL Writing Topics – ETS

An Essay Collection for TOEFL

185 TOEFL Writing (TWE) Topics and Model Essays

Essay topics of 2008

(Confusing words in writing (by A. Sombat) (book

(Writing synonyms (by A. Sombat) (book

(Writing Words Phrases (by A. Sombat) (book

منبع : وب سایت رضا آرمال

]]

چراغ خواب

540323چراغ خواب سه بعدی تعبير خواب

 

نتایج جستجو خواب
               
N1476379889 تعبير خواب N1476376996 تعبير خواب N1466922933 تعبير خواب N1466921948 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - اورجینال خرید اینترنتی پکیج آموزش کامل زبان فرانسوی در خواب وسفر - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی Sleep English - آموزش زبان در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

آموزش زبان انگلیسی در خواب

باقابلیت تشخیص کلمات تلفظ شده توسط کاربر

آموزش زبان انگلیسی در خواب

Sleep English - آموزش زبان در خواب

               
N1466921260 تعبير خواب N1466920728 تعبير خواب N1464233206 تعبير خواب N1457630965 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب(دیگر یادگیری زبان انگلیسی دشوار نخواهدبود) - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آشنایی با عکاسی از اتاق خواب خرید اینترنتی هم استراحت کنید هم زبان یاد بگیرید(به کمک ضمیر ناخودآگاه درخواب انگلیسی بیاموزید!) - جدید و دارای گارانتی
     

آموزش زبان در خواب

آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه

این دوره نحوه عکاسی از اتاق خواب را آموزش می دهد. در این آموزش تص...

به کمک ضمیر ناخودآگاه درخواب انگلیسی بیاموزید!

               
N1457466960 تعبير خواب N1457423631 تعبير خواب N1457338176 تعبير خواب N1457288641 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی چراغ خواب موزیکال طرح ستاره Star Master – اصل – دارای گارانتی مرجوع خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب(دیگر یادگیری زبان انگلیسی دشوار نخواهدبود) - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی کیسه خواب آمریکایی – اصل – دارای گارانتی مرجوع
     

چراغ خواب موزیکال یک هدیه مناسب و یک دکور جدید چند منظوره

آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه

آموزش زبان در خواب

کیسه خوابی آمریکایی با طراحی عالی جهت راحتی و نرم و سبک با loft بلند و ضد حساسیت

               
N1457193019 تعبير خواب N1456156502 تعبير خواب N1456150891 تعبير خواب N1456148271 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی Sleep English - آموزش زبان در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی کاملترین مجموعه تعبیر خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی یادگیری زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

Sleep English - آموزش زبان در خواب

آموزش زبان انگلیسی در خواب

کاملترین مجموعه تعبیر خواب

تکنولوژی جدید ، یادگیری سریع

               
N1454436002 تعبير خواب N1454324547 تعبير خواب N1453995756 تعبير خواب N1453995705 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی پکیج ایتالیایی درخواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی بسته یادگیری زبان انگلیســـــــی درخواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان چینی درخواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان عربی درخواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

همراه با گارانتی محصول

همراه باگارانتـــــی

همراه با گارانتی محصول

همراه با گارانتی محصول

               
N1453746278 تعبير خواب N1453574640 تعبير خواب N1453544667 تعبير خواب N1453491093 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی Sleep English - آموزش زبان در خواب - جدید و کامل - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب(دیگر یادگیری زبان انگلیسی دشوار نخواهدبود) - جدید و کامل - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه - جدید و کامل - اورجینال خرید اینترنتی هم استراحت کنید هم زبان یاد بگیرید(به کمک ضمیر ناخودآگاه درخواب انگلیسی بیاموزید!) - جدید و کامل - اورجینال
     

Sleep English - آموزش زبان در خواب

آموزش زبان در خواب

آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه

به کمک ضمیر ناخودآگاه درخواب انگلیسی بیاموزید!

               
N1453049202 تعبير خواب N1452957400 تعبير خواب N1451310346 تعبير خواب N1451245026 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی در خواب و رویا - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی Sleep English - آموزش زبان در خواب(یادگیری آسان زبان انگلیسی) - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان در خواب به کمک ضمیر ناخوداگاه - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی ژورنال دکوراسیون داخلی ، اتاق بچه ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، هتل و رستوران و پرده - جدید - اورجینال
     

توسط ضمیر نا خودآگاه

Sleep English - آموزش زبان در خواب

آموزش زبان در خواب

پنج حلقه Cd + یک Dvd
چهل مجله برتر دکوراسیون

               
N1451122633 تعبير خواب N1451117686 تعبير خواب N1450953594 تعبير خواب N1450953551 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی عربی درخواب+Rosetta Stone Arabic - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی عربی درخواب+Rosetta Stone Arabic - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی روسی درخواب+Rosetta Stone Russian - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی ژاپنی درخواب+Roseta Stone Japanese - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

کاملترین تست های صوتی وتصویری جهت آموزش گرامر به صورت یادگیری

کاملترین تست های صوتی وتصویری جهت آموزش گرامر به صورت یادگیری

روسی درخواب وسفر210 درس 450 ساعت آموزش وبیش از8000تصویردر4سی دی

ژاپنی درخواب وسفر210درس،450ساعت آموزش بیش از8000تصویردر4 سی دی

               
N1450953506 تعبير خواب N1450950920 تعبير خواب N1450428322 تعبير خواب N1449819902 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی ایتالیایی درخواب+Rosetta Stone Italian - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی تعبیر خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال خرید اینترنتی جدیدترین مجموعه آموزش کامل زبان انگلیسی در خواب - جدید و دارای گارانتی - اورجینال
     

ایتالیایی درخواب+Rosetta Stone Italian-یادگیری درخواب وسفر250درس450ساعت در4سی دی

یادگیری زبان آلمانی در خواب و سفر

خرید تعبیر خواب/اورجینال

آموزش زبان انگلیسی در خواب

               
N1449819230 تعبير خواب N1449175229 تعبير خواب N1449175178 تعبير خواب N1449147193 تعبير خواب
     
خرید اینترنتی پکیج آموزش کامل زبان فرانسوی در خواب وسفر - جدید و دارای گارانتی خرید اینترنتی آموزش زبان چینی درخواب - جدید و کامل - اورجینال خرید اینترنتی آموزش زبان عربی درخواب - جدید و کامل - اورجینال خرید اینترنتی بسته یادگیری زبان انگلیســـــــی درخواب - جدید و کامل - اورجینال
     

باقابلیت تشخیص کلمات تلفظ شده توسط کاربر

همراه با گارانتی محصول

همراه با گارانتی محصول

همراه باگارانتـــــی

     

  صفحه:

 
1 2 3 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code